ERPİLİÇ İLE SAĞLIKLI BARBEKÜ KEYFİ

 

 

Eşsiz Erpiliç lezzetleriyle hazırladığınız barbekü eşliğinde, hem doğanın hem de sağlıklı kalmanın tadını çıkarın

 

Baharın ve yazın keyfini doğada yaşamak isteyenler için barbekünün yeri bir başkadır. Doğanın yeşillenmesi ile birlikte nereye gitsek diye düşünülmeye başlanır. Hem barbekünün tadını çıkarıp hem de sağlıklı beslenme için beyaz eti tercih eden barbekü severlere, Erpiliç birbirinden lezzetli alternatifler sunuyor.

 

Alevlenen ateşte nar gibi kızaran piliç but ızgara, piliç pirzola, piliç çöp şiş ile göğüs çöp şiş, baby şiş ve kanat ızgara arasında seçim yapmak oldukça zor olacak. Şarküteri ürünlerinden vazgeçemeyip formuna da dikkat edenler ise; piliç sosis, piliç burger, piliç şinitsel, piliç köfte ve piliç kangal sucuğun tadına doyamayacaklar.

 

Türkiye pazarında ürün çeşitliliği bakımından üst sıralarda yer alan Erpiliç, Türk tüketicisinin damak zevkine uygun lezzetler sunuyor. Hijyen ve kaliteyi her zaman ön planda tutan Erpiliç, Türkiye çapında 64 bayisi ile tüketicisiyle buluşuyor. Bayilerinin yanında, Carrefour ve Gima’larda da yer almaya başlayan firma, dağıtım ağını giderek genişletiyor. HACCP, TSE ve ISO 9002 belgelerine sahip olan Erpiliç, Avrupa standartlarında üretim yapıyor.

 

 

 

Erpiliç Entegre Tavukçuluk: 1970’li yıllarda geleneksel yöntemlerle Bolu Göynük’te üretime başlayan Erpiliç, bugün modern entegre tesislerinde hizmet vermekte ve Türkiye’nin ilk beş büyük piliç üreticisi arasında yer almaktadır. Erpiliç; kesimhane, kuluçka, damızlık üniteleri ve yem fabrikasından oluşan entegre tesisleri ile 100 bin m2’lik alan üzerinde faaliyet gösteriyor. Üretimin başından sonuna kadar büyük bir titizlikle çalışan ve saatte 9 bin piliç kesim kapasitesine sahip firma, aynı zamanda Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alıyor.

 

 

 

 

 

SigmaSoft
Arkadaşınıza göndermek için tıklayınız Yorum eklemek için tıklayınız
bebek insan kaynaklarý boya badana internet site tasarýmý çocuk gýda güvenliði