Çamlı Yem Besicilik Bayileri Buluştu

 

Yaşar Holding Şirketlerinden Çamlı Yem Besicilik; 9-10 Nisan tarihlerinde Büyükbaş Yem, Balık Yemi, Gübre ve Balık Bayii ve Müşterilerini Çeşme AltınYunus Oteli'nde ağırladı.

 

Yirmi iki senelik geçmişiyle yem ve besicilik sektöründe girişimleriyle öncü olan Çamlı Yem Besicilik; 250 Bayisinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda sektördeki yerini, geçmiş senenin durumunu, 2005 yılından ve önümüzdeki yıllardan beklentilerini, yeni ürünlerini Bayileri ile paylaştı.

Yaşar Holding Gıda Grup Başkan Yardımcısı Hasan Girenes açılış konuşmasında şöyle konuştu: “Yaşadığımız yükselişi sadece kendi çabalarımızla başarmış değiliz. Şu an karşımda duran bu büyük aile ile yani sizlerle başardık her şeyi. İşimize olan bağlılığımız, sizlerin yapıcı yaklaşımları ve işbirliğiniz önümüze çıkan tüm olumsuzlukları aşmamızı sağladı. Faaliyet alanımız olan tarımsal üretim sektöründe sadece ekonomik kalkınma sağlamıyor, Türk insanının beslenme misyonunu gerçekleştiriyoruz”.

Toplantı sonrası düzenlenen plaket töreninde 2004 yılında en yüksek satışları yapan bayii ve müşterilere teşekkür plaketleri verildi. Toplantı, Çeşme kıyılarında yapılan tekne gezisi ve kokteyl ile sürdü. Gala yemeğinde gerek şarkılarıyla gerekse danslarıyla sanatçılara eşlik eden konuklar iş hayatının stresinden iki gün için de olsa kurtulmanın huzurunu yaşadılar.

Türkiye'nin dört bir yanına dağılmış ekibiyle, dünya standartlarında ileri teknoloji ile ürettiği ürünleriyle, Büyükbaş Yem, BioAqua Balık Yemi, BioFarm Organik Gübre markalarıyla sektörde büyüyerek ilerleyen Çamlı Yem Besicilik çalışanları; en güzel teşekkürü  bayi ve müşterilerinden gelen "böyle bir gücün arkamızda olduğunu bilmek güven verici" sözleriyle aldılar.

SigmaSoft
Arkadaşınıza göndermek için tıklayınız Yorum eklemek için tıklayınız
bebek insan kaynaklarý boya badana internet site tasarýmý çocuk gýda güvenliði